צימר בירושלים | מסעדה בירושלים | הבית המרוקאי

מסעדה - מסעדת הבית המרוקאי בירושלים - מושב תירוש - דרום
טלפון 1: לא בפרסום
להזמנות: ניסים

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
צימר בירושלים | מסעדה בירושלים | הבית המרוקאי

 
מסעדת הבית המרוקאי בירושלים


אהבתם את המקום שלנו -ספרו לנו שהגעתם דרך אתר צימר באהבה

נסו להעלות בדמיונכם את התמונה הבאה: גן-בוסתן בסגנון אנדלוסי – עצי הדר, תאנה רימון ודקלים. בגן המוצל מתערבים זה בזה בושם ההדרים המשכר עם ניחוח צמחי מרפא ותבלין, ציוץ הציפורים עם קול פכפוך המים הזורמים. ובלב כל זה בית אבן גדול, בסגנון ערבי ייחודי ובו חדרים וחללי אירוח בסגנון היפהפה של ארמונות מרוקו. גן העדן הנפלא הזה הנקרא "הבית המרוקאי" הוקם על ידי ניסים קריספיל כמחווה של כבוד למורשת, ליופי ולמטבח של מרוקו האקזוטית. בנוסף להנצחת המורשת, משמש המקום גם לאירוח אירועים של עד 100 איש; אירועים שהם חוויה מסעירה של צבעים, ריחות וטעמים. אם זו חגיגת יום ההולדת שלכם, או יום הנישואין, חגיגות בר ובת מצווה, חתונה אינטימית, חתונת הכסף או כנס מקצועי, כאן ייהנו האורחים מהחוויה הקולינרית של המטבח המרוקאי במיטבו. את סגנון האירוח תוכלו לבחור מבין 4 סוגים שונים של תפריטים, שכולם מורכבים מהמאכלים המרוקאיים המסורתיים האהובים כל-כך. תוכלו לבחור גם לתבל את האירוע שלכם בסיפורי פולקלור ובמוסיקה אנדלוסית.
פינת קסם הבית המרוקאי, ממוקמת כ- 45 דקות מתל-אביב וכ-30 דקות מירושלים, ליד פארק בריטניה - קל להגיע, קשה לשכוח. האירוע המקסים שלכם בבית המרוקאי ילווה את אורחיכם לאורך זמן.
חדרי אירוח יפהפיים
במקום גם 3 חדרי אירוח יפים ומרווחים - צימרים בירושלים מעוצבים בסגנון המרוקאי – חגיגה של צבעים, פסיפסי-קיר, נוחות ופינוק לאורחים.
מבצעים

*