מסעדה אינוויטו

מסעדה - Invito - אירוח קולינרי - חד נס - רמת הגולן והכנרת
טלפון 1: לא בפרסום
להזמנות: דני

   
מסעדה אינוויטו

 
Invito - אירוח קולינרי


אהבתם את המקום שלנו -ספרו לנו שהגעתם דרך אתר צימר באהבה

מקום נאה, כלים נאים ובישול מלא השראה – מרחיבים דעתו של סועד. כך בטוסקנה וכך בחד-נס, ישראל, במסעדתם של גת ודני צור, אשר התאהבו בטוסקנה (תרתי משמע). כעת, משהקימו את מסעדתם, הם מזמינים גם אתכם להתאהב:

* להתאהב בארוחת הבוקר, המוגשת בכלי הגשה יפהפיים, והיא טובלת במבחר גבינות איטלקיות, עשבי תבלין טריים ישר מן הגינה, מיני מאפים ופוקאצ´ות ישר מן התנור, ולא נפסח על החביתות העשירות והקפוצ´ינו אה לה סאן-ג´מיניאנו, ועוד מנעמי-חיך טוסקניים, מלוחים, מתוקים, מעולים, מ... .

* להישָבות בקסם גם בסעודת הערב האיטלקית הרומנטית, המוגשת באגף "Sole Mio" – השמש שלי, ובה אפריטיף, מנות אנטיפסטו, מבחר פסטות טריות, ואחריהם יעלה ויבוא פילה עגל עסיסי (יש גם אופציה צמחונית) ובאתנחתא שבין העיקרית לקינוח יוגש לשולחנכם לימונצ´לו מעשה בית ומנת "טירמיסו" קלאסית תחתום את החוויה המסחררת (לתפריט המלא נא גלשו לאתר הבית).

* ועוד רעיון: להקסים את אורחיכם באירוע משפחתי, חברתי או עסקי, באווירה ובטעמים של Invito

וכבר נרקמו אגדות סביב המקום המופלא. כך מסַפרים, שמסביב לשולחנות, לאור הנרות, עם ריח עשבי התיבול מן הגינה וניחוחות הפילה, עם היין האיטלקי העמוק והעיצוב הכפרי, הוצעו כבר כמה הצעות נישואין. יחד עם הבטחה לטיול בטוסקנה, כמובן.


מבצעים

*