צימרים בית המהרגה

צימרים במישור החוף צימרים בגליל המערבי צימרים בגליל העליון צימרים בכנרת
צימר - בית המהרגה - מטולה - גליל עליון
טלפון 1: 077-5341125 יחידות: 2
טלפון 2: 054-4804264 ג'קוזי: יש
להזמנות: סיגל זוגות ומשפחות

   
צימרים בית המהרגה

 
בית המהרגה


אהבתם את המקום שלנו -ספרו לנו שהגעתם דרך אתר צימר באהבה

מסע אל מחוזות רחוקים וקסומים מבלי לעבור בנתב"ג? - בבקשה.
קחו את כביש 90 עד הקצה העליון שלו ואתם גם בגליל הישראלי וגם בממלכתו של מהרג´ה, נסיך או שליט הודי. שבויים בקסמה הצפוני של המושבה הציורית מטולה ובקסם המזרחי של "בית המהרג´ה", אתם עומדים בפני אחת החופשות היותר מיוחדות שלכם.

אז הִנה חציתם את הגבול בין שיגרה לקסם ונכנסתם לסוויטת העץ המפוארת. אדום, כחול וירוק עמוקים מקבלים את פניכם בַּבדים ההודיים הכבדים ובווילָאות השקופים והאווריריים, הנאספים גלים גלים או משתלשלים בעדינות, וגם מקיפים את מיטתכם. אור חולמני, הנמהל עם הצבעוניות החמה של קירות העץ, חודר פנימה ונברשת מפוארת ופריטים שונים עם פיתוחי עץ מסוגננים משלימים את האווירה. הריהוט הכבד והמלכותי בפינות המנוחה מזמין אתכם לשקוע בחלומות בהקיץ, אבל אתם לא תעשו זאת, כי הג´קוזי הריחני שלכם קורא לכם מן המרפסת הנופית, הפתוחה (או סגורה בחורף) אל מול הרי גולן.
למהרג´ה יש גם בית אבן שקצת קשה לתאר במלים את יופיו. התפאורה מורכבת מאבן ועץ מקומיים, המשובצים באבני מוזאיקה. התוצאה היא שילוב יוצא דופן, חגיגה לעין. ... אז איפה הג´קוזי? זה מסתתר בפינה אינטימית בלב הפאטיו, הנפתח לגינה וקורא לכם בשלל ריחותיו וקצָפיו. ועוד לא סיפרנו על החצר עם סוכת הגפנים, על הבוסתן הגלילי ועל עוד הפתעה קטנה ומדליקה: בחצר ליד הקשת (מערה קטנה) חבויה בריכת רחצה קטנטונת ויַפיוּפוֹנת, משובצת אבני פסיפס, קורצת לכם לטבול ולהתרענן.
לכל אלה מצטרפים כמובן מטבח מאובזר, פינת אוכל נעימה, מערכות שמע וצפייה, מיזוג. ארוחת בוקר עשירה, מיגוון טיפולי גוף וגם שיעורי יוגה - בתיאום . אגב, מרכז קנדה מחכה לכם במרחק 5 דקות הליכה, עם ספא מפואר, בריכת שחייה בכל עונות השנה.
והמהרג´ה – את מי הוא מזמין? את כל הזוגות אוהבי היופי וגם משפחות כאלה! בסוויטת העץ 2 אגפים, בכל אחד מיטה זוגית, כך שאפשר לבוא לחופשה זוגית רומנטית ואפשר לבוא גם בחברותא, כולל ילדים)..

מבצעים

*